Ślub oczami kobiety

W życiu każdego z nas przychodzi moment, że decydujemy się na ślub. Jest to przemyślana decyzja obojga partnerów, która zastaje podjęta zazwyczaj razem na pewnym etapie związku. Z podjęciem takiej decyzji wiąże się cała organizacja ceremonii ślubnej, a następnie wesela.

Dla przyszłych panien młodych jest to okres wielkich przygotowań. Każda z pań chce, aby ten dzień był jedyny w swoim rodzaju, wszystko było zapięte na ostatni guzik, a przede wszystkim chce w tym dniu błyszczeć. Profesjonalny makijaż, fryzura to tylko dopełnienie najważniejszego elementu stroju jakim jest suknia ślubna.

WYJĄTKOWY WYMAGA ODPOWIEDNIEJ OPRAWY

Każda z panna młoda chce, aby jej suknia była niepowtarzalna, olśniewająca i zapierająca dech w piersiach. Dlatego jej wybór nie jest wcale taki prosty jak się może wydawać. Na rynku jest wile salonów, które mają sporą ofertę, ale trzeba liczyć się z tym, że każda kobieta jest wybredna. Na zakup konkretnej zazwyczaj decyduje się po przymierzeniu kilkunastu lub nawet kilkudziesięciu sukien.
Dobrze jak przed zakupem wiemy już mniej więcej czego oczekujemy. Dobrze jest mieć sprecyzowany przynajmniej kolor ( śnieżna biel, krem czy ecru ) oraz długość. To już w jakimś stopniu zawęża nam nasze poszukiwania, aczkolwiek nie koniecznie. Kiedy chcemy białą suknię, a spodoba nam się fason kremowej często jest możliwość zamówienia jej w kolorze białym. Pozostaje jeszcze kwestia trenu lub jego brak. Są również suknie z odpinanym lub podczepianym trenem i te cieszą się ogromną popularnością. Na sam koniec jeszcze musimy dobrać odpowiednie dodatki: welon ( nie jest konieczny), narzutkę lub okrycie wierzchnie ( uzależnione od pory roku oraz pogody) oraz biżuterię. Te wszystkie elementy muszą ze sobą współgrać, aby końcowy efekt był zniewalający.
Przygotowania do ślubu i wesela są czasochłonne, ale też dają nam wiele radości, bo najważniejsze to, aby się w tym wszystkim nie zatracić i by nie kojarzyły się nam tylko z nerwami. To w końcu przygotowania do najważniejszego dnia w naszym życiu, więc warto zrobić je z głową by sprawiały nam wiele radości.

 

Pamiętajmy, że najważniejsza jest miłość do osoby, z którą zamierzamy spędzić resztę życia, a nie takie detale jak kolor zaproszenia lub serwetek. Oczywiście ważne jest dopilnowanie wszystkiego, ale trzeba też troszkę jak to się mówi wrzucić na sam koniec na luz i po prostu cieszyć się tym nadchodzącym dniem z rodziną i przyjaciółmi. Cała oprawa tej ceremonii jest ważna, ale nie zapominajmy, że najważniejsze jest to jak my ten dzień zapamiętamy, bo zostanie on w naszej pamięci do końca życia.

 

Author: prokat.pl