Stosowna prośba

Wiele osób wciąż poszukuje swojego miejsca na ziemi. Dobrze wybrany zawód, a później odpowiednia praca to klucz do sukcesu. Otwarte drzwi do bycia szczęśliwym. W większości przypadków, a raczej odpowiednich wyborów, to my osobiście ponosimy odpowiedzialność za swoje życie.

Obecna praca Ci nie odpowiada? A może męczy Cię atmosfera? Najczęściej jednak chodzi o wynagrodzenie. Czy jesteś gotowy na poszukiwania nowego zajęcia? Często niejedna osoba będzie się bać, a co dalej gdy istnieje realne „ryzyko” na zdobycie lepszej posady?

Nasze finanse to bardzo skomplikowana sprawa, zawsze nam jest mało, marzymy o czymś więcej. Dlaczego nie wybierzesz się na rozmowę do swojego szefa? Starasz się? Wykonujesz rzetelnie swoją pracę? A może Twój okres próbny dobiega końca? Złóż podanie o przedłużenie umowy i podwyżkę. Wszystko zostanie wyjaśnione w przeciągu tygodnia, gdy nie będziemy się niczego spodziewać.

Odpowiednia rozmowa, nie obawiaj się. Przecież sumiennie i solidnie wykonujesz powierzone Ci zajęcia. Czy jesteś gotowy na proszenie o podwyżkę. W życiu mamy wiele możliwości, jednak musimy sami zdecydować, którą wybierzemy. Prośba o przedłużenie umowy często wysuwana jest w myśl pozostania w firmie, nie zawsze na tym samym stanowisku. Często marzymy o niewielkim awansie. Jesteś już gotowy? Przecież człowiek, z którym masz rozmawiać Cię nie pogryzie. A wychodząc z gabinetu dyrektora czy też kierownika mamy szansę na pozytywne rozpatrzenie naszej kwestii. Spróbuj i ty, każdemu przyda się dodatkowa gotówka.

Author: prokat.pl