Jak szybkie pożyczki przez internet ratują życie?

Istnieje negatywny stereotyp na temat osób, które zaciągają szybkie pożyczki przez internet. Rzekomo mają to być ludzie, którzy korzystają z usług kredytowych bardzo nierozsądnie. W artykułach publikowanych przez prasę brukową często pojawiają się opowieści o ludziach, którzy wzięli “chwilówkę” na nowy telewizor albo po prostu na wódkę.

My staramy się walczyć z tym przekonaniem. Pożyczki online często niosą pomoc osobom, którym odmówiły banki i mogą podreperować finanse.

Przedstawiamy trzy historie, w których szybki kredyt przez internet stanowi ostatnią deskę ratunku.

Pieniądze na rehabilitację

Córka pana Marcina z Poznania spadła z konia podczas obozu jeździeckiego. Niestety poważnie uszkodziła nogę w kolanie.

Służba zdrowia w Polsce jest bezpłatna. W tym wypadku była jednak niezbędna także rehabilitacja. Ta zapewniana przez państwo nie wystarczała.

Wakacje to zawsze większe wydatki. Pan Marcin nie dysponował wolnymi środkami i zdecydował się zaciągnąć pożyczkę przez internet, aby przywrócić dziecku sprawność. Bez tych pieniędzy jego córka prawdopodobnie do końca życia by kulała.

Nieuczciwy pracodawca

Pani Joanna pracowała na recepcji w hotelu. Przez dłuższy czas wypłaty pojawiały się regularnie i na czas. Nie było nawet śladowych problemów.

Pewnego dnia przyszła do pracy i okazało się, że hotel jest zamknięty. Właściciel zniknął. Jak się okazało, miał problemy z prawem. Zabrał pieniądze (przeznaczone między innymi na pensje pracowników) i wyjechał za granicę.

To właśnie środki pochodzące z internetowej pożyczki pomogły pani Joannie przetrwać czas aż do znalezienia nowego źródła dochodów.

Pomoc inwestycyjna

Pan Tomasz prowadzi antykwariat w jednym z większych polskich miast. Ta praca tylko pozornie jest nudna. Jej kulisy przypominają polowanie – ciągłe poszukiwanie wartościowych książek na sprzedaż.

Niespodziewanie dostał ofertę wykupienia książek ze strychu starszego małżeństwa. Miał możliwość przejrzeć zbiory i wiedział, że jest o co walczyć.

Gdyby nie pożyczka przez internet nie byłby w stanie odkupić tych książek. Dzięki “chwilówce” nabył je i sprzedał z zauważalnym zyskiem.

Author: prokat.pl