Kochajmy się!

Jest stara jak świat. Połączenie dwóch dusz, dwóch ciał -niepowtarzalne, sprawiające że życie nabiera sensu. Wiersze, poematy epopeje, listy miłosne- wysłane i niewysłane. Złamane serca i szczęśliwe zakończenia. Komedie romantyczne i melodramaty.

Czasem Eros przebija nam serca swoimi strzałami i wtedy na chwilę czas się zatrzymuje, stajemy się szczęśliwi, głupio się uśmiechamy, pozdrawiamy ptaki na drzewach i ludzi na ulicach.
Czy w Bangkoku czy w Białymstoku, w pałacu czy w bloku, w szkole czy w fabryce – każdy skrycie marzy żeby znaleźć swoja druga połówkę – kogoś kto zrozumie twoje żarty, zaakceptuje wady, pokocha niedoskonałości.
A kiedy człowiek znajdzie miłość to chce by szczęście trwało wiecznie.

Zaślubiny

Na całym globie ludzie obiecują sobie wierność i „ że cię nie opuszczę” w różnych okolicznościach, różnych obrządkach religijnych. Ceremonie ślubne są bardzo różnorodne.
W Chinach nowożeńcy ślubują przed Niebem i Ziemią. W Indiach śluby zwykle są aranżowane przez rodziców a sam obrządek poprzedzają długie przygotowania – sprawdzanie horoskopów, przodków itd. W obrządku prawosławnym para koronowana jest na męża i żonę.
W Polsce tradycyjny jest ślub w obrządku katolickim. Panna młoda w białej sukni i pan młody w garniturze przed Bogiem i kościołem mówią sobie sakramentalne tak.
Niewierzącym chcącym zalegalizować związek pozostaje urząd stanu cywilnego. Jednak obecnie urzędnik stanu cywilnego może dojechać na wskazane miejsce. Chcesz ślubować na plaży, w środku puszczy białowieskiej albo na Giewoncie? Jest taka możliwość

Po ceremonii…

….. czas na zabawę weselną!

Na tradycyjnym polskim weselu nie powinno zabraknąć zespołu muzycznego, dobrego jadła i napitku. Tradycyjnym elementem zabawy są oczepiny, w których finalnym punkcie panna młoda rzuca za siebie bukiet by wskazać, która z koleżanek wyjdzie za mąż w następnej kolejności. Przepowiednia nie zawsze się sprawdza, ale kto pogardzi dobrą wróżbą?
Jeśli chcesz wyłamać się tradycji, możesz popuścić wodze fantazji! Biznes weselny obecnie wychodzi naprzeciw oczekiwaniom klientów, dlatego nie wahajcie się pytać o wszystko co tylko przyjdzie wam do głowy. Może przebierane wesele staropolskie? Albo futurystyczne wesele gdzie wszyscy wyglądają jak kosmici? Jesteście fanami Tolkiena? Dlaczego nie urządzić elfickiego wesela w Rivendell?

Wszytko jest możliwe. Jest jeden taki dzień i ma to być najlepsza impreza tego dnia na planecie, coś czego nie zapomnicie nigdy i co wasze wnuki będą opowiadać swoim wnukom.

A po ślubie? Czy spotka was szara codzienność czy każdy dzień będzie kolejnym weselem, to już zależy od was.

Author: prokat.pl