W zimowe długie wieczory, na grób najlepsze znicze- z długopalącym się wkładem

Wybór lampek nagrobkowych dla nas klientów jest tak ogromny, że ciężko zwykłemu konsumentowi zorientować się w tym wszystkim. A dokładnie, czym różni się jeden znicz od drugiego. Zawsze w okresie zimowym chcemy, aby kupione przez nas świeczki paliły się jak najdłużej, oświetlając groby naszych zmarłych bliskich.
Dlatego warto wiedzieć- czym kierować się w trakcie zakupu światełek nagrobkowych, stawianych na grobach zimą.

Dobry znicz, to nie taki tani znicz – wskazówki dot. wyboru

O to kilka wskazówek, którymi powinniśmy się kierować, dokonując zakupu lampionów na groby.

Po pierwsze, przede wszystkim jako klienci musimy zawsze zwracać uwagę na to, czy kupowane przez nas znicze posiadają etykietę producenta oraz ile godzin taki ich wsad powinien się palić.
Taka informacja powinna być napisana na naklejce samego produktu.
Wyróżniamy trzy rodzaje wkładów, są to odpowiednio: parafinowe, olejowe utwardzone oraz olejowe ciekłe.
Zatem te ostatnie wymienione, znicze olejowe ciekłe są nowością na polskim rynku. Ofertę tę stanowią tzw. uzupełnienia ekologiczne. Wszakże przeznaczone są one do wielokrotnego ich użytku.
Najtępiej jednak kupujmy wkłady parafinowe od razu znajdujące się już w takich gotowych zniczach.

Uwaga!:
Możesz rozpoznać dobry wkład m.in. też po jego cenie. Takie produkty byle jakiej jakości zawsze są tańsze. W dodatku takie podrzędne świece palą się stosunkowo dość krótko, a także często jeszcze dodatkowo mogą spowodować niechciane szkody na grobie, poprzez dosłowne ich stopienie się i okopcanie zniczy oraz okopcenie samych nagrobków lub ich konkretnych elementów.

Jeżeli chodzi o wkłady złej jakości do lampek grobowych, to są one: najczęściej sprzedawane bez jakiejkolwiek naklejki na temat ich producenta, a także nie posiadają napisu: ile wynosi ich czas spalania się.
Z reguły również -takie wyroby są koloru białego, co może oznaczać: sztucznie ich celowe napowietrzanie lub wypełnienie- tylko do połowy. Bardzo często takie wsady wypalają się znacznie szybciej od pozostałych- dobrej jakości uzupełnień zniczy.

Jakie świece najlepsze na zimowe wieczory do postawienia na grób?

W zimowe długie wieczory, najlepiej zaopatruj się zawsze w świeczki mające wkłady długopalne z przeznaczeniem na groby- w czasie ujemnych temperatur, panujących na zewnątrz.
Produkty takiego rodzaju wsadu świec, wykonane są- z najwyższej jakości parafiny oraz ekologicznych olejów roślinnych, użytych w czasie ich produkcji gdzie została zastosowana nowoczesna technologia. Takie znicze – bazują na dobrej lub wysokiej jakości parafiny, wypalają się one średnio przez okres: od 2, 5 dni do nawet 7 dni.

W okresie zimowym warto, dla drogiej nam bliskiej Duszy, będącej już po tamtej Stronie postawić na grobie, ku jej czci i pamięci – znicze , które oprócz potrzebnej im modlitwy. Będą im, o wiele dłużej rozświetlać mrok ciemności wokół grobu.

 

Author: prokat.pl